TEAM / Firma  
por TEAM / Firma súčet 2 nalepších pretekárov počet pretekárov  
1 OBS 01:05,67 14  
2 SAP 01:13,32 3  
3 CHMEL s.r.o. 01:18,43 9  
4 AT&T 01:21,07 7  
5 Henkel 01:27,80 3  
               
ŽENY
por Priezvisko Meno Team Š. číslo 1. kolo 2. kolo lepší čas
1 Pellantová Soňa 28 00:40,90 00:39,58 00:39,58 najlepší súčet
2 Kováčová Tatiana AT&T 31 00:44,00 00:42,23 00:42,23
3 Vasáková Lívia CHMEL s.r.o. 22 00:46,54 00:42,40 00:42,40
4 Palusová Daniela Henkel 24 00:47,42 00:43,60 00:43,60
5 Ficková Michaela Henkel 30 00:44,73 00:44,20 00:44,20
6 Slobodová Jaroslava AT&T 33 00:45,83 00:44,31 00:44,31
7 Holanová Markéta 29 00:45,01 DSQ 00:45,01
8 Luknárová Katarína 15 00:47,51 00:47,02 00:47,02
9 Capuličová Emília OBS 21 00:47,31 00:50,73 00:47,31
10 ??? 35 00:48,37 DNS 00:48,37
11 Jakmasová Jana AT&T 34 00:49,27 00:57,17 00:49,27
12 Kubasková Eva Henkel 27 00:56,12 00:57,37 00:56,12
SNOWBOARD
por Priezvisko Meno Team Š. číslo 1. kolo 2. kolo lepší čas
1 Chmel Boris CHMEL s.r.o. 44 00:44,92 00:45,00 00:44,92 najlepší súčet
2 Chmel Igor CHMEL s.r.o. 55 00:45,44 00:49,54 00:45,44
3 Krčmáriková Jana AT&T 43 00:51,89 00:54,46 00:51,89 1. žena
4 Jalčovik Andrej OBS 46 DSQ 00:55,38 00:55,38
5 Čechová Veronika MIKROCHEM 40 01:01,81 01:03,71 01:01,81
JUNIORI do 18 rokov
por Priezvisko Meno Team Š. číslo 1. kolo 2. kolo lepší čas
1 Doganov Peter OBS – Juniors 12 00:45,88 00:46,56 00:45,88
DETI do 12 rokov
por Priezvisko Meno Team Š. číslo 1. kolo 2. kolo lepší čas
1 Luknár Jakub OBS 11 00:39,35 DSQ 00:39,35
2 Ďurovková Martina 4 00:40,61 00:41,38 00:40,61 najlepší súčet
3 Ďurovka Jaroslav 6 00:45,88 00:43,41 00:43,41
4 Luknárová Eva OBS 10 01:09,29 00:55,00 00:55,00
5 Vasáková Simona CHMEL s.r.o. 3 02:51,93 01:17,35 01:17,35
6 Vasáková Sabina CHMEL s.r.o. 5 01:48,21 01:32,83 01:32,83
7 Chmelová Elenka CHMEL s.r.o. 8 03:45,42 01:40,56 01:40,56
8 Lintner Matyáš 7 01:50,32 DSQ 01:50,32
9 ??? 101 DNS 01:53,99 01:53,99
MUŽI
por Priezvisko Meno Team Š. číslo 1. kolo 2. kolo lepší čas
1 Macula Milan 91 00:33,91 00:31,86 00:31,86 najlepší súčet
2 Psotný Michal OBS 61 00:32,65 00:36,42 00:32,65
3 Jánoš Daniel OBS 70 00:33,73 00:33,02 00:33,02
4 Štempel Adrián Falck 52 00:34,03 00:33,31 00:33,31
5 Mastilak Július SAP 72 00:36,97 00:34,22 00:34,22
6 Výbera Branislav 93 00:35,34 00:35,42 00:35,34
7 Zbuška Július Linde Global IT 80 00:35,69 00:36,47 00:35,69
8 Luknár Vlado OBS 92 00:36,09 00:36,01 00:36,01
9 Boris Chmel CHMEL s.r.o. 84 00:36,83 00:39,44 00:36,83
10 ??? 13 DNS 00:36,94 00:36,94
11 Valko Tomáš OBS 86 00:38,09 00:37,03 00:37,03
12 Serdula Dalibor OBS 75 00:37,22 00:38,14 00:37,22
13 Ďurovka Jaroslav Orange 64 00:37,54 DSQ 00:37,54
14 Mrava Tomas AT&T 94 00:39,83 00:38,84 00:38,84
15 Kocka Ivan SAP 68 00:39,64 00:39,10 00:39,10
16 Ondrejkovič Michal SolarWinds 63 00:39,47 00:39,87 00:39,47
17 Kubaščík Radoslav OBS 85 00:40,01 00:41,57 00:40,01
18 Pecho Peter SAP 67 00:40,93 00:40,87 00:40,87
19 Ďurovka M. 95 00:41,72 00:41,06 00:41,06
20 Chmel Miroslav CHMEL s.r.o. 82 00:41,60 00:43,54 00:41,60
21 Pittner Ladislav OBS 62 00:41,63 00:42,03 00:41,63
22 Kačmár Marek 88 00:48,53 00:42,93 00:42,93
23 Fischer Tomáš OBS 66 00:44,18 DSQ 00:44,18
24 Kováč Juraj 90 00:45,35 00:47,04 00:45,35
25 Vasák Jozef CHMEL s.r.o. 76 00:46,91 00:45,59 00:45,59
26 Hello Marián Mapilary 1 00:45,72 00:48,51 00:45,72
27 Sedláček Matúš AT&T 69 00:47,38 00:46,10 00:46,10
28 Štalmašek Marek 74 00:46,39 DSQ 00:46,39
29 Jančo Juraj AT&T 81 00:46,41 00:49,33 00:46,41
30 Doganov Dimitar OBS 65 00:47,28 DNS 00:47,28
31 Juraj Horváth 73 00:51,79 DNS 00:51,79